Нагородження лауреату Рейтингу популярності «Народне визнання – Одесит року – 2020» Віталія Матвєєва 🎦

18 грудня в Одесі в концерт-холі ТЦ «Сади Перемоги» відбулася XX ювілейна церемонія нагородження лауреатів Рейтингу популярності людей та подій півдня України «Народне визнання – Одесит року». Проєкт, який був заснований і щорічно проводиться компанією «Південноукраїнський Медіа Холдинг» є одним з найбільш масштабних і соціально значущих на півдні України.

Ведучі церемонії Заслужений діяч мистецтв України Євген Бубер і художній керівник Центру культури Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова Вікторія Письмиченко нагадали, що за час існування проєкту почесні нагороди отримали близько 500 одеситів, підприємств, установ та організацій.

У своєму вітальному слові голова оргкомітету Рейтингу популярності «Народне визнання – Одесит року», голова ради директорів компанії «Південноукраїнський Медіа Холдинг», Заслужений журналіст України Петро Галчанський підкреслив суспільне значення події і важливість проведення Рейтингу попри всі складні обставини.

Цього року через особливості карантинного періоду оргкомітет з міркувань безпеки вніс зміни у церемонію шанування: обмежена кількість гостей у залі, а замість традиційної прямої трансляції в ефірі провідних каналів регіону здійснювався запис відеорепортажу подій.

За звичай, церемоній нагородження лауреатів відбувалися при переповненій залі з численними концертними номерами. Не зважаючи на зміну формату, зовсім без музики і концертних номерів і ця церемонія не обійшлась.

Відкрило урочисту церемонію дефіле підрозділу барабанщиць Одеського державного університету внутрішніх справ. Вихованки модельної агенції «One Model’s School Odessa» порадували присутніх модельним дефіле: вони продемонстрували колекцію Ірини Стронг. А під кінець церемонії пісенний подарунок присутнім подарував одеській співак, лауреат міжнародних конкурсів Денис Болдишев.

У Рейтингу популярності людей і подій півдня України «Народне визнання – Одесит року» завжди відзначали діяльність адвокатів, правозахисників, громадських діячів. Лауреатом 20-ого Рейтингу став керівник проєкту «Human Rights Clinic», член правління громадської організації «ПРОЖЕКТОР», адвокат Віталій Матвєєв. Нагороду вручила член правління благодійної організації «Журналісти за демократію», редактор журналу «Фаворит Удачі», ведуча телепрограми «Пресексперт» Галина Владимирська.

Віталій МАТВЄЄВ
керівник проєкту «Human Rights Clinic»,
член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», адвокат:

«Для нас це, по-перше, серйозний крок про те, що ми дійсно робимо правильно в нашій державі. Ми намагаємося, щоб демократія та верховенство права були в Україні. Європейські цінності досягли свого рівня. І дискримінації все ж таки було менше в нашому суспільстві. Ця нагорода – дійсно показник того, що ми робимо, що ми обрали вірний напрямок для того, щоб захищати права людей в нашій державі».

Нагадаємо, в 2020 році керівник проєкту «Human Rights Clinic», член правління громадської організації «ПРОЖЕКТОР», адвокат Віталій Матвєєв отримав дві нагороди від престижних рейтингів.