ГО «ПРОЖЕКТОР» та МГР «Партнер» об’єднують зусилля в роботі з ключовими спільнотами

7 березня 2023 року громадська організація «ПРОЖЕКТОР» та молодіжна громадська організація «Молодіжний громадський рух «Партнер» уклали Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин. В рамках підписаного документу сторони об’єднують зусиль задля захисту прав та законних інтересів людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, внутрішньо переміщених та евакуйованих представників ЛҐБТКІ+спільноти. Очікується, що спільна робота дозволить зменшити стигму та дискримінацію у суспільстві по відношенню до ключових груп.

Діяльність молодіжної ГО МГР «Партнер» спрямована на вирішення проблем профілактики негативних явищ серед дітей та молоді, а також забезпечення усім верстам населення доступу до різноманітної інформації в цій галузі та широкого спектру соціально-психологічних послуг, участь у наданні допомоги з питань репродуктивного здоров’я, профілактики негативних явищ, профілактики ВІЛ/СНІД, пропагування здорового способу життя та ґендерної рівності, захист прав молоді.

Організації планують проводити активності, спрямовані на профілактику, тестування та лікування ВІЛ-інфекції серед ключових груп в Одесі. Крім того, згідно з текстом Угоди передбачається проведення круглих столів, конференцій, вебінарів та семінарів з метою висвітлення законодавчої бази та інших юридичних питань, супровід клієнтів в процесі зміни документів, адвокаційні кампанії, направлені на захист прав людини і громадянина.

Угода про співробітництво та організацію взаємовідносин

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.